Skip to main content
DSC_0330-1

Відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів

27 вересня 2016 року  відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.

Для належної організації роботи Координаційної ради обрано голову  Ради, заступників голови Ради та розглянуто анкети кандидатів в члени Координаційної ради молодих юристів.

Головою Ради обрано Баран Анжеліку Володимирівну – доцента кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Тернопільського національного економічного  університету.

Також обрано заступників голови ради  – керівників сектору  правоосвітньої та правовиховної роботи; сектору з питань підготовки пропозицій щодо підвищення рівня теоретичної і практичної підготовки фахівців  у галузі права; сектору по працевлаштуванню молодих юристів; науково-методичного сектору з правової освіти населення та зв’язків з громадськістю.

Членів Координаційної ради  ознайомлено із Планом заходів по проведенню Тижня правових знань присвяченого Дню юриста та залучено до проведення право освітніх заходів.