Skip to main content

Інформаційні картки

 1. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

 2. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 3. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про творчу спілку, територіальний осередок творчої спілки, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

 4. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

 5. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) творчої спілки, територіального осередку творчої спілки.

 6. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті ліквідації.

 7. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення творчої спілки, територіального осередку творчої спілки в результаті реорганізації.

 8. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

 9. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про професійну спілку, об’єднання професійних спілок, організацію професійних спілок, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 10. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про професійну спілку, організацію професійних спілок, об’єднання професійних спілок, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

 11. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

 12. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

 13. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок.

 14. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення професійної спілки, організації професійних спілок, об’єднання професійних спілок в результаті реорганізації.

 15. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

 16. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, зареєстровані до 01 липня 2004 року, відомості про які не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (додається).

 17. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, об’єднання організацій роботодавців, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

 18. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

 19. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців.

 20. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті ліквідації.

 21. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення організації роботодавців, об’єднання організацій роботодавців в результаті реорганізації.

 22. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення громадського об’єднання.

 23. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про громадське об’єднання, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 24. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.

 25. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про виділ громадського об’єднання.

 26. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення громадського об’єднання (додається).

 27. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про відміну рішення про припинення громадського об’єднання.

 28. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) громадського об’єднання.

 29. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об’єднання в результаті його ліквідації.

 30. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об’єднання в результаті його реорганізації.

 31. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

 32. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ громадського об’єднання.

 33. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення відокремленого підрозділу громадського об’єднання.

 34. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації створення структурного утворення політичної партії.

 35. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації включення відомостей про структурне утворення політичної партії, зареєстроване до 01 липня 2004 року, відомості про яке не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 36. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 37. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації рішення про припинення структурного утворення політичної партії (додається).

 38. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) структурного утворення політичної партії.

 39. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його ліквідації.

 40. Інформаційна картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії в результаті його реорганізації.

 41. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.

 42. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 43. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення громадського об’єднання, що не має статусу юридичної особи.

 44. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

 45. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 46. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення структурного утворення політичної партії, що не має статусу юридичної особи.

 47. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

 48. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації відмови від всеукраїнського статусу громадського об’єднання.

 49. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації постійно діючого третейського суду.

 50. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації змін до відомостей про постійно діючий третейський суд, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 51. Інформаційна  картка адміністративної послуги з державної реєстрації припинення постійно діючого третейського суду.

 52. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у паперовій формі для проставлення апостиля.

 53. Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця.