Skip to main content

Інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України»

Починаючи з 1997 року, згідно з Указом Президента України від 13 грудня 1996 року № 1207 виходить друком «Офіційний вісник України» – найповніше офіційне видання, в якому публікуються державною мовою повні тексти нормативно-правових актів, включених до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів, а саме: Закони України, постанови Верховної Ради України, акти Конституційного Суду України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти Національного банку України, нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, міжнародні договори України, що набрали чинності, європейські конвенції, рішення Європейського суду з прав людини тощо.

Починаючи з 1998 року для зручності користування «Офіційний вісник України», крім журнальної версії, випускається також в електронному варіанті на дисках.

З січня 2007 року з метою оперативнішого оприлюднення нормативних актів інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України» виходить двічі на тиждень і уся база нормативних документів стала доступною на сайті http://ovu.com.ua.

Вартість передплати у відділеннях ПАТ «Укрпошта»

на 2017 рік становить:

Назва видання Форма випуску та періодичність виходу Термін передплати  
2017 рік  
1 місяць 6 місяців 12 місяців  
Бюлетень «Офіційний вісник України»

Передплатний індекс: 40433

Журнальна форма,

2 рази на тиждень,

в середньому 1900 сторінок правової інформації щомісячно

445,58 грн. 2673,48 грн. 5346,96 грн.  
Бюлетень «Офіційний вісник України»

Передплатний індекс: 48345

Електронний варіант на CD диску,

1 раз на місяць

215,54 грн. 1293,24 грн. 2586,48 грн.  

Передплату можна оформити у всіх поштових відділеннях, а також он-лайн, здійснивши розрахунок одним із трьох способів: оплатити в банку сформований рахунок, скористатися системою Webmoney або платіжними картками Visa чи MasterCard.

Передплативши інформаційний бюлетень «Офіційний вісник України», Ви завжди будете мати повні тексти нормативно-правових актів законодавства України.

  Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області