Skip to main content

Визначення стадії розгляду заяви поданої до Європейського суду з прав людини

Звертаючись до Європейського суду з прав людини, Ви подаєте заяву всі пункти формуляру якої повинні бути належним чином заповнені, як цього вимагає стаття 47 Регламенту Суду. Після розгляду Вашої заяви Європейським судом з прав людини, Ви отримаєте відповідь. Якщо наданий Вами формуляр заяви був заповнений належним чином, а вимоги зазначені в заяві відносяться до компетенції Європейського суду з прав людини та містять положення щодо порушення положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, та Протоколів до неї, то за поданою скаргою буде відкрито досьє, номер якого Вам повідомлять у листі. Отриманий номер досьє необхідно зазначати в усій подальшій кореспонденції, та наклеювати наліпку зі штрих-кодом на листи, які надсилатимуться в Суд.

Після відкриття досьє у Вас може виникнути необхідність у відстеженні стану розгляду Вашої заяви. Для цього, Вам потрібно зайти на сайт Європейського суду з прав людини (http://www.echr.coe.int), в рубрику заяви та вибрати – State of Proceedings (з англ. – стадія процедури), скорочено SOP або або скористатись цим посиланням: http://app.echr.coe.int/SOP/index.aspx?lg=en.

Дана пошукова система надає можливість будь-кому з’ясувати на якій стадії розгляду знаходиться заява подана до Європейського суду з прав людини. Достатньо лише ввести номер заяви отриманий Вами від Європейського суду з прав людини.

З метою наочного пізнання виконання даної процедури нижче подано зразок заповнення.

%d1%94%d1%81%d0%bf%d0%bb-%d0%b7%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%be%d0%ba

 

Головне територіальне управління

юстиції у Тернопільській області