Skip to main content

Офіційні видання Міністерства юстиції України

  1. Журнал «Офіційний вісник України» (передплатний індекс 40433).

В «Офіційному віснику України» повністю друкуються закони України, укази та розпорядження Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, що мають нормативний характер; акти Конституційного Суду України, нормативно-правові акти Національного банку України, міжнародні договори, що набрали чинності; нормативні акти міністерств, інших органів виконавчої влади, зареєстровані в Міністерстві юстиції України. «Офіційний вісник України» є єдиним повним офіційним виданням. Зазначене видання є дієвим помічником в роботі працівників органів юстиції та центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, працівників підприємств, установ, організацій будь-якої форми власності, працівників суду та правоохоронних органів, адвокатів, нотаріусів, викладачів та студентів юридичних навчальних закладів.

  1. Видання «Бюлетень Міністерства юстиції України» (передплатний індекс 22670).

Щомісячне науково-фахове видання, яке висвітлює діяльність Міністерства юстиції України, його територіальних органів та установ юстиції, надає роз’яснення чинного законодавства та коментарі з практики його застосування, містить наукові статті за результатами досліджень у правовій галузі, які стосуються прав, свобод і законних інтересів громадян, розглядає проблемні питання, пропозиції до законодавства.

  1. Видання «Кодекси України».

Видання виходить у світ у двох формах: в теках з роз’ємними замками і в книжковій. Видання в теках (передплатний індекс 74252) забезпечує підтримку текстів усіх кодексів у контрольному стані. Для цього разом з виданням користувачам щомісячно поступають редакційні комплекти «Зміни». Поза тим, періодично надсилається електронний додаток – компакт-диск. На ньому розміщено дві комп’ютерні системи: «Кодекси України» з текстами усіх чинних кодексів у контрольному стані, а також «Зібрання законодавства України» (повне законодавство).

Книжкова форма видання (передплатний індекс 21993) забезпечує користувачів лише текстом чергового кодексу, який подається в контрольному стані.

  1. Видання «Систематичне зібрання чинного законодавства України» (передплатний індекс 01379).

Багатотомний збірник «Систематичне зібрання чинного законодавства України» видається Міністерством юстиції у співпраці з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади. В ньому нормативно-правові акти систематизовані згідно з Класифікатором за предметною ознакою.

Видання складається з друкованої і електронної частин. Перша із них публікує систематичні покажчики нових розділів поточного укладання у накопичувальному вигляді. Електронна частина містить дві комп’ютерні правові системи на компакт-диску. Одна із них – система «Систематичне зібрання чинного законодавства України» – включає тексти актів систематизованих за розділами вже завершеного укладання. Інша система – «Зібрання законодавства України» – включає все законодавство України починаючи з 1991 року.

Офіційні видання Міністерства юстиції України є дієвими помічниками у роботі кожного правника та усіх, хто цікавиться законодавством. Передплату можна оформити у всіх поштових відділеннях.

Головне територіальне управління

юстиції у Тернопільській області