Skip to main content
img_20170322_113327

22.03.2017 в бюро правової допомоги області державні нотаріуси провели правове консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, державними нотаріусами області 22 березня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Лановецького, Монастириського, Підволочиського, Підгаєцького, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проведено консультування та надання правової допомоги жителям району.

Завідувачем Бережанської державної нотаріальної контори Гетьман Іриною Михайлівною 22.03.2017 проведено консультування громадян у Бережанському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку надання свідоцтва про право на спадщину, порядок спадкування за законом та за заповітом.

Завідувачем Борщівської державної нотаріальної контори Дідик Інною Олегівною 22.03.2017 проведено консультування громадян у Борщівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися спадкування за заповітом земельної ділянки, посвідчення договору дарування квартири, порядок спадкування за законом та за заповітом.

Завідувачем Бучацької державної нотаріальної контори Максимович Лесею Василівною проведено консультування в Бучацькому бюро правової допомоги. Консультацію надано з приводу порядку прийняття та оформлення спадщини, зокрема щодо спадкування майнового паю члена колективного сільськогосподарського підприємства «Дуліби».

Приватним нотаріусом Заліщицького нотаріального округу Лучків Іванною Володимирівною проведено консультування громадян у Заліщицькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися спадкування за заповітом земельної ділянки, посвідчення договору дарування квартири, порядок спадкування за законом та за заповітом.

Державним нотаріусом Збаразької державної нотаріальної контори Громик Іриною Богданівною проведено консультування в Збаразькому бюро правової допомоги. За консультацією звернулися громадяни з питань виділення земельної ділянки; виділення частки у житловому будинку, який є колгоспним двором; медичного страхування.

Приватним нотаріусом Зборівського районного нотаріального округу Олійник Наталією Богданівною проведено консультування громадян у Зборівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо порядку прийняття та оформлення спадщини за заповітом, оподаткування об’єктів спадщини, з питань посвідчення заповіту від незрячої особи, щодо розірвання договору оренди земельної ділянки, скасування нотаріально посвідченої довіреності.

Завідувачем Лановецької державної нотаріальної контори Хом’як Марією Михайлівною проведено консультування громадян у Лановецькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку спадкування земельних ділянок за законом.

В. о. завідувача Підволочиської державної нотаріальної контори Скібньовською Галиною Михайлівною проведено консультування громадян в Підволочиському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питань спадкування за законом та щодо оформлення договору дарування.

В. о. державного нотаріуса Підгаєцької державної нотаріальної контори Войташек Василем Івановичем проведено консультування громадян у Підгаєцькому бюро правової допомоги. Жителька району звернулася із питання спадкування майна за заповітом після смерті матері, яка померла 08.02.2014. 

Завідувачем Теребовлянської державної нотаріальної контори Хомутовою Ольгою Михайлівною проведено консультування громадян у Теребовлянському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо переліку документів, необхідних для оформлення договору дарування житлового будинку, строків оформлення свідоцтва на спадщину, переліку документів для посвідчення заповіту, спадкування обов’язкової частки майна незалежно від змісту заповіту, строків подачі заяви на прийняття спадщини або відмови та підстави для розірвання договору дарування. 

Завідувачем Шумської державної нотаріальної контори Килимар Ольгою Дмитрівною проведено консультування громадян у Шумському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо черговості спадкування, отримання та прийняття спадщини, відкриття спадщини, першого звернення спадкоємця, подання заяви про прийняття/відмову в прийнятті спадщини.