Skip to main content
img_1500

29.03.2017 в бюро правової допомоги області начальниками відділів ДРАЦС провели консультування

29.03.2017 в бюро правової допомоги області працівники районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області (далі – ДРАЦС) провели правове консультування.

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, працівниками районних відділів ДРАЦС 29 березня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Лановецького, Монастириського, Підволочиського, Підгаєцького, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проведено консультування та надання правової допомоги жителям району.

Начальником Бережанського районного відділу ДРАЦС Логуш Г.І. проведено консультування громадян у Бережанському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями застосування сімейного законодавства.

Начальником Борщівського районного відділу ДРАЦС Твердохліб А.П. проведено консультування громадян у Борщівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо розірвання шлюбу за взаємною згодою, щодо видачі повторного свідоцтва про народження, щодо проставляння апостилю на свідоцтві про народження дитини та видачі Витягу з реєстру про шлюб.

В. о. начальника Бучацького районного відділу ДРАЦС Березою О.В. проведено консультування громадян у Бучацькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо порядку отримання повторних свідоцтв та реєстрації шлюбу з іноземними громадянами.

В. о. начальника Гусятинського районного відділу ДРАЦС Ділай І.М. проведено консультування громадян у Гусятинському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо державної реєстрації шлюбу, відновлення втраченого свідоцтва про народження дитини та переліку причини із яких державна реєстрація шлюбу проводиться до закінчення місячного строку з дня подання нареченими заяви про державну реєстрацію шлюбу.

В. о. начальника Заліщицького районного відділу ДРАЦС Сандецькою М.Й. проведено прийом громадян у Заліщицькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питанням щодо позбавлення батьківських прав та зміни прізвища своєї дитини.

Начальником Збаразького районного відділу ДРАЦС Федорів І.А. проведено прийом громадян у Збаразькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо отримання повторного свідоцтва про смерть свого діда, щодо державної реєстрації шлюбу осіб, які не досягли шлюбного віку та порядку проставляння апостилю на свідоцтві про народження його дочки.

Начальником Зборівського районного відділу ДРАЦС Кулик М.Б. проведено консультування у Зборівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо проставляння відмітки про розірвання шлюбу в паспорті громадянина України органами державної реєстрації актів цивільного стану, щодо порядку видачі витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та поряду нарахування субсидій.

Начальником Козівського районного відділу ДРАЦС Псуй С.І. проведено консультування громадян у Козівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо відмови від прийняття спадщини після смерті батька, щодо реєстрація нерухомого майна, щодо внесення змін в актовий запис про народження про національність, щодо отримання витягу про шлюб діда і баби та укладення договору поруки.

Начальником Монастириського районного відділу ДРАЦС Шелепко Н.В. проведено консультування громадян у Монастириському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо порядку видачі свідоцтва про народження дитини та порядку внесення змін до актового запису про шлюб.

Начальником Підволочиського районного відділу ДРАЦС Поцілуйко О.І. проведено консультування громадян у Підволочиському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питанням щодо внесення змін в актовий запис про народження та видачу повторного свідоцтва про народження.Начальником Підгаєцького районного відділу ДРАЦС Гаталою Л.А. проведено консультування громадян у Підгаєцькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо внесення змін в актовий запис про народження та видачу повторного свідоцтва про народження.

Начальником Теребовлянського районного відділу ДРАЦС Свинарчук Н.О. проведено консультування громадян у Теребовлянському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися сімейного законодавства та надання правової допомоги жителям району щодо подачі заяв та отримання втрачених документів, подачі документів для проставляння апостилю.

Начальником Шумського районного відділу ДРАЦС Войціщук М.Р. проведено консультування громадян у Шумському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо набрання законної сили рішенням суду з розірвання шлюбу (заочне рішення), щодо оформлення договору банківського кредиту, щодо приватизації земельної ділянки, щодо отримання компенсації при звільнення з посади, щодо порядку оформлення спадщини.