Skip to main content
dsc_0005

Відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів

18 квітня 2017 року відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.

На засіданні Ради розглянуто лист Міністерства юстиції України від 12.04.2017 № 4207/28.0/32-17 «Щодо проведення конкурсу» згідно якого Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з нагоди Дня захисту дітей планується провести Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!».

Також розглянуто рішення Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України від 16.03.2017 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», приуроченого до Дня захисту дітей», яким затверджено Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!», приуроченого до Дня захисту дітей.

На засіданні Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області створено регіональний організаційний комітет у Тернопільській області та регіональну експертну комісію у Тернопільській області, а також в рамках першого етапу конкурсу обговорено організаційні питання, підготовку та розповсюдження матеріалів про конкурс.

Адресою регіонального організаційного комітету у Тернопільській області визначено: 46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. 317 (Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області).