Skip to main content
%d1%81%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bd%d1%8c%d0%ba%d0%b0

Відтепер є можливість скористатись скринькою «Для звернень громадян»!

Відтепер у громадян з’явилась можливість звертатись до органів юстиції просто скориставшись спеціальною скринькою «Для звернень громадян»!

Скринька знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8 – на першому поверсі у лівій частині холу біля охорони (дивіться фото).

Письмові (електронні) звернення громадян мають бути оформлені відповідно до вимог статті 5 Закону. У зверненні зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та викладається суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове (електронне) звернення має бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.

Уся кореспонденція незалежно від способу її надходження, що надходить на адресу Мін’юсту та органів і установ юстиції, підлягає обов’язковому попередньому розгляду, який здійснюється підрозділом документального забезпечення.

Скриньку встановлено на виконання Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Міністерстві юстиції України, його територіальних органах, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери його управління, затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 15.02.2017  № 388/5.