Skip to main content
img_17061

19.04.2017 в бюро правової допомоги області державні нотаріуси провели правове консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, державними нотаріусами області 19 квітня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Гусятинського, Збаразького, Лановецького, Монастириського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проведено консультування та надання правової допомоги жителям району.

Завідувачем Бережанської державної нотаріальної контори Гетьман Іриною Михайлівною проведено консультування громадян у Бережанському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку надання свідоцтва про право на спадщину, порядоку спадкування за законом та за заповітом.

Завідувачем Борщівської державної нотаріальної контори Дідик Інною Олегівною проведено консультування громадян у Борщівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо посвідчення договору про поділ спадкового майна та порядку прийняття спадщини.

Завідувачем Гусятинської державної нотаріальної контори Мороз Любов’ю Сергіївною проведено консультування громадян у Гусятинському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо реєстрації права власності на частку житлового будинку, щодо оформлення спадкових прав на нерухоме майно (земельну ділянку),  щодо повернення грошових внесків, щодо порядку оформлення спадкових прав  неповнолітніх дітей на частку житлового будинку, що знаходиться у Дніпропетровській області.

Завідувачем Збаразької державної нотаріальної контори Громик Іриною Богданівною проведено консультування в Збаразькому бюро правової допомоги. За консультацією звернулися громадяни з питань розірвання шлюбу та щодо оформлення спадщини.

Завідувачем Лановецької державної нотаріальної контори Хом’як Марією Михайлівною проведено консультування громадян у Лановецькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку спадкування майнових паїв за заповітом.

Завідувачем Монастириської державної нотаріальної контори Войташиком Василем Івановичем проведено консультування громадян у Монастириському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку оформлення спадщини за законом.

Завідувачем Теребовлянської державної нотаріальної контори Хомутовою Ольгою Михайлівною проведено консультування громадян у Теребовлянському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо переліку документів необхідний для оформлення спадщини на земельну ділянку, щодо посвідчення довіреності на представлення інтересів в суді з правом передовір’я та переліку документів для посвідчення договору дарування житлового будинку та земельної ділянки. 

Завідувачем Шумської державної нотаріальної контори Килимар Ольгою Дмитрівною проведено консультування громадян у Шумському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питанням про порядок укладення та умови розірвання спадкового договору.