Skip to main content
%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d1%84%d1%96%d1%8f-1

18.05.2017 в бюро правової допомоги області державні нотаріуси провели правове консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в бюро правової допомоги області у І півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 09.03.2017 № 111/45, державними нотаріусами області 18 травня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Бережанського, Борщівського, Гусятинського, Збаразького, Лановецького, Монастириського, Підволочиського, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проведено консультування та надання правової допомоги жителям району.

Завідувачем Бережанської державної нотаріальної контори Гетьман І.М. проведено консультування громадян у Бережанському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися прийняття спадщини та спадкування права на земельну ділянку.

Завідувачем Борщівської державної нотаріальної контори Дідик І.О. проведено консультування громадян у Борщівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо видачі свідоцтва про право на спадщину за законом та за заповітом.

Завідувачем Гусятинської державної нотаріальної контори Мороз Л.С. проведено консультування громадян у Гусятинському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо оподаткування спадщини, щодо спадкування нерухомого майна (земельної ділянки).

Завідувачем Збаразької державної нотаріальної контори Громик І.Б. проведено консультування в Збаразькому бюро правової допомоги. За консультацією звернулися громадяни з питань щодо оформлення договору оренди землі.

Завідувачем Лановецької державної нотаріальної контори Хом’як М.М. проведено консультування громадян у Лановецькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку звернення до суду за продовженням терміну подачі заяви для прийняття спадщини.

Завідувачем Монастириської державної нотаріальної контори Войташиком В.І. проведено консультування громадян у Монастириському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку оформлення довіреності та складання заповіту.

Завідувачем Підволочиської державної нотаріальної контори Скібньовською Г.М. проведено консультування громадян Підволочиського району. Жителі району звернулися із питаннями щодо поновлення пропущеного строку у прийняті спадщини.

Завідувачем Теребовлянської державної нотаріальної контори Хомутовою О.М. проведено консультування громадян у Теребовлянському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо переліку документів необхідних для оформлення спадщини на земельну ділянку, щодо довіреності на представлення інтересів в суді, щодо документів для посвідчення договору купівлі-продажу житлового будинку та земельної ділянки, щодо посвідчення заповіту.

Завідувачем Шумської державної нотаріальної контори Килимар О.Д. проведено консультування громадян у Шумському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо застосування сімейного, земельного та спадкового законодавства.