Skip to main content
dsc_0590

В Українському домі «Перемога» зареєстровано 150-й шлюб у рамках сервісу Мін’юсту – «Шлюб за добу»

Тернополяни  Ірина  та Андрій  скористалися цією послугою. Молодята познайомилися, працюючи у різних відділах торгового – розважального  центру «Подоляни». Зустрічалися майже два роки і зрозуміли, що своє майбутнє уявляють лише разом.

Саме завдяки сервісу «Шлюб за добу» –вони  змогли втілити своє кохання у створення молодої української сім’ї у такий короткий термін.

Молоде подружжя привітав начальник головного територіального управління юстиції    Едуард Кольцов. Він вручив приємні символічні подарунки молодятам, а також зауважив, що цей шлюб є вже  сто п’ятдесятий у рамках  сервісу  «Шлюб за добу» на Тернопільщині і дедалі більше користується популярністю.  

 “Ми запрошуємо усіх бажаючих, а особливо учасників бойових дій, учасників АТО   –  скористатися послугами сервісу, адже для них ця послуга є безкоштовною.” –  зазначив  очільник  обласного управління юстиції. 

У Тернополі шлюб за прискореною процедурою можуть укладати і жителі будь-якого району області,  мешканці  інших областей, а також іноземці. Свідоцтво про шлюб підписується уповноваженим працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану та засвідчується печаткою такого відділу. Майбутнім нареченим необхідно звернутись до організатора  реєстрації шлюбу за телефоном 0967890436.