Skip to main content
19059943_461248257569604_3326944974989429074_n

Мін’юстом разом з партнерами проведено консультації та прийнято стратегічні рішення щодо системи БПД

Разом з партнерами та донорами, які брали активну участь у розбудові системи безоплатної правової допомоги, ми провели консультації та прийняли низку стратегічних рішень.

Перш за все, вже сьогодні тимчасовим виконуючим обов’язки директора Координаційного центру з надання правової буде призначено Олексія Бонюка. Це людина, яка не є членом системи органів юстиції чи безоплатної правової допомоги і не має жодних амбіцій щодо зайняття позиції керівника БПД. До призначення нового директора Координаційного центру він виконуватиме виключно технічну функцію із забезпечення безперебійної роботи системи.

Олексій має понад 15 років адвокатського стажу, займається правозахисною діяльністю, представляє інтереси українських громадян у Європейському суді з прав людини. Окрім того, він був експертом проекту Ради Європи по пакету невідкладних заходів для України.

Також ми прийняли рішення провести повторний консультативний конкурс на позицію директора Координаційного центру з надання правової допомоги.

Для забезпечення проведення конкурсу на базі Міністерства юстиції буде створено експертну групу з представників Мін’юсту та міжнародних організацій-донорів. Завданням експертної групи є напрацювання завдань, які повинен буде реалізувати новий керівник координаційного центру, затвердження критеріїв оцінки і вимог до кандидатів, які подаватимуть заявки на повторний консультативний конкурс, і, власне, порядок проведення конкурсу.

Так само експертна група розробить концепцію подальшого розвитку системи безоплатної правової допомоги, яку ми представимо вже восени.

За результатами конкурсу керівництву Міністерства юстиції будуть запропоновані кандидати, які відповідають усім затвердженим критеріям і які можуть претендувати на призначення на позицію керівника системи безоплатної правової допомоги.

Окремо дякуємо Міжнародний фонд “Відродження” та Роману Романову за конструктивні діалог та взаємодію з метою подальшого розвитку системи БПД по всій країні.

На період конкурсу система надання громадянам безоплатної правової допомоги працюватиме в штатному режимі. Всі непорозуміння, які мали місце, вичерпані, тож ми разом з Координаційний центр з надання правової допомоги й надалі забезпечуватимемо українців правовим захистом.
Ми – єдина команда!


https://www.facebook.com/PavloPetrenko.official/posts/461248317569598