Skip to main content
267b5978

Підписано договір про співробітництво між ГТУЮ і ТНЕУ

31.05.2017 року начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Кольцов Едуард Станіславович і ректор Тернопільського національного економічного університету Крисоватий Андрій Ігорович в урочистій обстановці на засіданні вченої ради ТНЕУ підписали договір про співробітництво між Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області і Тернопільським національним економічним університетом.

Згідно умов даного договору співробітництво буде здійснюватися за такими напрямами:

  1. Підготовка магістрів для роботи в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області на основі міжнародних стандартів та світової практики.
  2. Підвищення кваліфікації працівників ТНЕУ в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області шляхом проходження стажування.
  3. Впровадження у навчальний процес передового науково-професійного досвіду посадових осіб Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, залучення їх до керування магістерськими роботами, організація проходження практики студентами ТНЕУ.
  4. Підготовка наукових праць, монографій, навчальних посібників, довідників та іншої методичної літератури.
  5. Підготовка та проведення круглих столів і наукових конференцій, інших заходів з актуальних питань юриспруденції.
  6. Надання консультативних послуг, експертних висновків з питань діяльності органів юстиції.