Skip to main content
28946232_1565092593568847_988813169_o

Графік роботи мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області на ІІ півріччя 2018 року

 З 01 січня 2018 року продовжують роботу мобільні інформаційні пункти з правового інформування населення Тернопільської області.

Виїзди проводитимуться  за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда КОЛЬЦОВА, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини ХОНДОГІЙ та робочої групи, в склад якої входять працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

З графіком роботи  мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області на ІІ півріччя 2018 року можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

З графіком роботи мобільних інформаційних пунктів у віддалених населених пунктах Тернопільської області  на ІІ півріччя 2018 року можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

 

Начальник Головного територіального                Директор Регіонального центру з надання

управління юстиції у Тернопільській області      безоплатної вторинної правової допомоги

                                                                                                      у Тернопільській області

                                           Едуард КОЛЬЦОВ                                                Ірина ХОНДОГІЙ