Skip to main content
4

Графік роботи мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області на І півріччя 2019 року

З 01 січня 2019 року продовжують роботу мобільні інформаційні пункти з правового інформування населення Тернопільської області.

Виїзди проводитимуться  за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда КОЛЬЦОВА, директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини ХОНДОГІЙ та робочої групи, в склад якої входять працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

З графіком роботи  мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області на І півріччя 2019 року можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

З графіком роботи мобільних інформаційних пунктів у віддалених населених пунктах Тернопільської області  на І півріччя 2019 року можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

З графіком відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, за місцем їх перебування можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

 

Начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області       Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області
Едуард КОЛЬЦОВ Ірина ХОНДОГІЙ