Skip to main content
dsc_0143

Двоє учасників АТО зареєстрували шлюб у рамках сервісу Мін’юсту – «Шлюб за добу»

     Двоє учасників антитерористичної операції в Українському домі «Перемога» зареєстрували    шлюб   у рамках  сервісу Мін’юсту – «Шлюб за добу»  

Рената з Новоайдарівського району Луганщини та Роман з Тернополя, Юлія з обласного центру та Григорій з Копичинець скористалися даною послугою. Особливістю цих шлюбів є те, що обидва наречених є учасниками Антитерористичної операції.

Роман у складі артилерійської бригади в зоні антитерористичної операції перебуває уже три роки. З Ренатою знайомі п’ять місяців. Зустрілися у потязі коли майбутній наречений прямував на відпочинок додому.

Юлія та Григорій знайомі півтора року. Григорій на передовій, у складі механізованої бригади, прослужив п’ятнадцять місяців. Рік тому був демобілізований з лав Збройних сил.

Саме завдяки сервісу Мін’юсту «Шлюб за добу» – вони змогли втілити своє кохання у створення молодої української сім’ї у такий короткий термін.

Молоді подружжя привітав начальник головного територіального управління юстиції Едуард Кольцов. Він вручив молодятам  букети троянд і шампанське,  побажавши відкрити  його після ста років подружнього життя, а також зауважив, що понад сто вісімдесят пар на Тернопільщині поєднали своє життя за допомогою сервісу Мін’юсту «Шлюб за добу» і дедалі більше він користується популярністю.

Сьогоднішня реєстрація шлюбу є особливою ще й тому, що ви одержуєте документ саме 07.07.2017, і ці три сімки сподіваюсь будуть для вас щасливими. Ми запрошуємо усіх бажаючих, а особливо учасників АТО скористатися послугами сервісу, адже для них ця послуга є безкоштовною –  зазначив очільник обласного управління юстиції.   

У Тернополі шлюб у скорочені терміни можуть укладати  жителі будь-якого району області, мешканці інших областей, а також іноземці, які на законних підставах перебувають на території нашої держави.