Skip to main content
unnamed-2

З нагоди Дня Конституції України відбулися урочисті заходи

 З нагоди Дня Конституції України  в головному територіальному управлінні юстиції   відбулися урочисті заходи

unnamed-1

Присутніх привітав Народний депутат  України Роман Заставний. Він висловив впевненість у тому , що працівники управління юстиції   і надалі стоятимуть на захисті конституційних  прав та інтересів мешканців Тернопільщини, сприятимуть утвердженню законності у суспільстві та розвитку правової освіти громадян.

Роман Заставний вручив Почесну грамоту Верховної Ради України за особливі заслуги перед Українським народом  очільнику управління юстиції  Едуарду Кольцову.

Молоді юристи Віталій Боцюк, Ілонна Жук, Мар’яна Лавра, Світлана Дармограй, Тарас Погорілий та Ірина Острожинська  в урочистій обстановці прийняли присягу державного службовця.

Керівник  управління юстиції Едуард Кольцов розпочав церемонію нагородження працівників з вручення «Подяки Міністерства юстиції України»: Світлані Пересаді, Вікторії Мармус,  Петру Кузьмі, Людмилі Гурській, Ользі Гнідій, Володимиру Банаху.

З нагоди  «Дня Конституції України»  за значний особистий вклад у розбудову правової держави та зразкове виконання службових обов’язків Едуард Кольцов  нагородив грамотами   Головного територіального управління юстиції:  Надію Гураль, Лідію  Цимбалісту, Ірину Онисько, Ольгу Дзюбановську, Василя Кущака, Наталю Свинарчук, Мар’яну Конопаду, Світлану Шуварівську, Марію Петришин, Івана Пукача. Оголосив подяки:  Ігорю Кухаруку, Тетяні Прокіпчук, Наталії Матвіїшин, Ірині Мариняк, Христині Лабовській, Мар’яні Куйбіді, Ірині Риндич, Наталії Павлишак, Ірині Біленькій, Віктору Кубей, Ользі Гуранській, Марії Навроцькій, Наталії Шелепко.

На завершення Едуард Кольцов привітав присутніх зі святом та наголосив, що сприймає  особисту високу нагороду, як заслугу усього колективу обласного управління юстиції  та висловив упевненість у тому, що він і надалі стоятиме на  захисті законних   прав та інтересів громадян.