Skip to main content
dsc00825

27.07.2017 в бюро правової допомоги області державні та приватні нотаріуси провели правове консультування

На виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Графіка проведення консультування в місцевих центрах та бюро правової допомоги області у ІІ півріччі 2017 року, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області від 10.07.2017 № 352/45, державними та приватними нотаріусами області 27 липня 2017 року з 11.00 год. до 13.00 год. в приміщеннях Кременецького, Тернопільського, Чортківського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Борщівського, Бережанського, Гусятинського, Збаразького, Зорівського, Лановецького, Монастириського, Підволочиського, Підгаєцького, Теребовлянського, Шумського бюро правової допомоги проведено консультування та надання правової допомоги жителям району.

Приватним нотаріусом Кременецького районного нотаріального округу Бурлак А.В. проведено прийом громадян у приміщенні Кременецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Жителі району звернулися з питаннями щодо переліку документів необхідних для оформлення спадщини, щодо нотаріального посвідчення копій документів та порядку укладення договору дарування.

Нотаріусом Тернопільської районної державної нотаріальної контори Осадчук В.Ю. проведено прийом громадян у приміщенні Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Жителі міста та району звернулися з питаннями щодо реєстрації місця проживання.

Завідувачем Борщівської державної нотаріальної контори Дідик І.О. проведено консультування громадян у Борщівському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо реєстрації права власності на житловий будинок і земельну ділянку, щодо видачі Витягу з Державного земельного кадастру на земельну ділянку померлого, щодо порядку посвідчення довіреностей селищною радою, щодо порядку посвідчення договору дарування житлового будинку, щодо перереєстрації права власності на житловий будинок у зв’язку із зміною назви юридичної особи, щодо надання копії спадкової справи для судового розгляду.

Завідувачем Бережанської державної нотаріальної контори Гетьман І.М. проведено консультування громадян у Бережанському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися прийняття спадщини та спадкування права на земельну ділянку.

В.о. завідувача Зборівської державної нотаріальної контрори Нечай Л.С. проведено консультування в Зорівському бюро правової допомоги.Жителі району звернулися із питаннями щодо узаконення самочинного перепланування житлового будинку та скасування нотаріально посвідченої довіреності; щодо порядку оформлення договору купівлі-продажу житлового будинку і земельної ділянки, щодо оподаткування об’єктів нерухомості при посвідченні договорів купівлі-продажу.

Державним нотаріусом Лановецької державної нотаріальної контори Джусом С.З. проведено консультування громадян у Лановецькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо порядку звернення до суду за продовженням терміну для подачі заяви про відмову від спадщини.

Завідувачем Монастириської державної нотаріальної контори Войташиком В.І. проведено консультування громадян у Монастириському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями, що стосувалися порядку оформлення спадщини за заповітом.

В.о. завідувача Підволочиської державної нотаріальної контори Скібньовською Г.М. проведено консультування громадян у Підволочиському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо оформлення спадщини за законом.

Консультантом Підгаєцької державної нотаріальної контори Нискоклон В.І. проведено консультування громадян у Підгаєцькому бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо оформлення спадщини.

Завідувачем Теребовлянської державної нотаріальної контори Хомутовою О.М. проведено консультування громадян у Теребовлянському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо переліку документів необхідних для оформлення спадщини на земельну ділянку після смерті батька, .щодо посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки, щодо переліку документів для спадкування житлового будинку, щодо успадкування житлового будинку за заповітом в іншій області.

Завідувачем Шумської державної нотаріальної контори Килимар О.Д. проведено консультування громадян у Шумському бюро правової допомоги. Жителі району звернулися із питаннями щодо розірвання шлюбу, щодо стягнення заборгованості по заробітній платі, щодо порядку вступу в управління спадковим майном, щодо визнання права власності на спадкове майно за заповітом.