Skip to main content
%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%8b%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d1%8f%d0%bc%d0%bf-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b02

Відбудеться зустріч зі студентами ТНЕУ

%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%82%d1%8b%d0%b2%d0%ba%d0%b0-%d1%8f%d0%bc%d0%bf-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b02

 

Міністерство юстиції України спільно з партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID запустило всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого забезпечити українців інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати, підвищити юридичну грамотність і викрити корупцію в держустановах.

Першим етапом проекту є роз’яснення трьох блоків питань:

 • Права у сфері правосуддя;
 • Захист права власності;
 • Протистояння корупції у вищих навчальних закладах.

З цією метою Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області 13 вересня 2017 року о 11.00 год. в Залі засідань ректорату Тернопільського національного економічного університету (м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, І корпус, 3-й поверх) проведе зустріч зі студентським самоврядуванням ТНЕУ.

На порядок денний винесенні наступні питання:

 1. Вовк Тетяна Василівна – в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!»».
 2. Хічій Андрій Миронович – заступник начальника управління з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Виконання рішень стосовно іноземців, осіб без громадянства та іноземних юридичних осіб».
 3. Дяченко Ольга Василівна – заступник начальника управління з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Права іноземців щодо реєстрації нерухомого майна».
 4. Гуль Ольга Яремівна – начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Реєстрація актів цивільного стану з іноземними громадянами. Реєстрація шлюбу. Реєстрація народження. Апостилювання документів».
 5. Марцинкевич Василь Іванович – заступник начальника Управління державної реєстрації – начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Право іноземних громадян на об’єднання».
 6. Марщівська Наталія Миколаївна – начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Порядок вчинення нотаріальних дій за участю іноземних громадян».
 7. Шпит Ірина Павлівна – завідувач сектору судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Практичні аспекти співробітництва державних органів України із компетентними органами іноземних держав під час виконання міжнародних договорів України про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах».
 8. Подедворний Андрій Степанович – головний спеціаліст з питань запобігання корупції Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, тема: «Загальні поняття та ознаки корупційних правопорушень та правопорушень пов’язаних з корупцією. Першочергові дії студентів у разі виявлення корупційного правопорушення в навчальному закладі. Захист викривачів».

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» забезпечує формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.