Skip to main content
dsc_0159

Відбулось чергове засідання оперативного штабу

Під головуванням заступника керівника оперативного штабу 27 вересня 2017 року відбулось чергове засідання оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя в Тернопільській області.

У засіданні взяли участь представники Тернопільської обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції, Головного управління Національної поліції, Головного управління Держгеокадастру, прокуратури, Департаменту агропромислового розвитку.

На розгляд було винесено 21 звернення жителів Тернопільщини, зокрема щодо порушення прав та законних інтересів громадян при укладенні договорів оренди земельних ділянок, щодо рейдерського захоплення приватного підприємства, щодо оскарження дій державних реєстраторів прав на нерухоме майно під час проведення державної реєстрації права оренди на земельні ділянки, щодо укладення незаконних та з перевищенням повноважень додаткових угод до договорів оренди земельних ділянок.

За результатами проведеного засідання будуть підготовленні відповідні доручення керівника оперативного штабу для вирішення проблем, зазначених у зверненнях.

 

Звертаємо увагу, що якщо Ви вважаєте, що відносно вашого майна були спроби рейдерського захоплення або інші незаконні дії у напрямку заволодіння землею чи збіжжям, звертайтеся за телефоном гарячої лінії: 067 420 95 72, 067 351 80 89, (0352) 254938.