Skip to main content
dsc_0039

Відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів

27 вересня 2017 року відбулося засідання Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області.

На засіданні Координаційної ради обрано нового голову Ради, заступників голови Ради та розглянуто анкети кандидатів в члени Ради.

Головою Ради обрано Юркевич Ірину Ігорівну – директор Юридичної клініки «Liberta» Тернопільського національного економічного університету, старшого викладача кафедри кримінального права і процесу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Також обрано заступників голови ради – керівників сектору правоосвітньої та правовиховної роботи; сектору з питань підготовки пропозицій щодо підвищення рівня теоретичної і практичної підготовки фахівців у галузі права; сектору по працевлаштуванню молодих юристів; науково-методичного сектору з правової освіти населення та зв’язків з громадськістю.

Членів Координаційної ради ознайомлено із Планом заходів по проведенню Тижня правових знань, присвяченого Дню юриста та про участь членів Ради у цих заходах.