Skip to main content
dsc_091%d1%87%d0%b2%d1%80%d1%8f%d0%ba8

Проведено робочу зустріч із Чортківським міським головою

14 вересня 2017 року в. о. начальника Головного територіального управління юстиції Тетяна Вовк провела робочу зустріч із Чортківським міським головою Володимиром Шматьком. Мета зустрічі – реалізація Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Даний проект впроваджено Кабінетом Міністрів України з ініціативи Міністерства юстиції України, яке його реалізовує, з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами.

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Знаю свої права.

Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують.

Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

Під час зустрічі обговорено можливість використання носіїв зовнішньої реклами для поширення в соціальних цілях інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!», домовлено та заброньовано місця для розміщення соціальної реклами, відеороликів, білбордів, банерів, сітілайтів, плакатів та іншої рекламної продукції на території міста Чорткова.

Також, міський голова розглядає можливість впровадження на території міста Чорткова сервіс Мін’юсту «Шлюб за добу».

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» згодом на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту).