Skip to main content
4

Три мобільні інформаційні пункти 29 вересня працюватимуть у м. Тернополі

29 вересня 2017 року з 12.00 год. у м. Тернополі на театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда Кольцова, заступника начальника управління з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Ольги Дяченко, заступника начальника управління з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Андрія Хічія працюватимуть мобільні інформаційні пункти з питань правового інформування населення.

Під час зустрічі з громадськістю відбудеться ознайомлення місцевих жителів із інформаційною компанією про Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», основною метою якого є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, створення при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю, а також про роботу мобільних інформаційних пунктів з питань правового інформування населення, з он-лайн сервісами, пріоритетами діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Також, громадяни міста матимуть можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавлять особисто.

З графіком  роботи  мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/,, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

 

Юстиція – відкрита для людей!