Skip to main content
2

Проведено чергову зустріч із громадськими організаціями АТО

 14 листопада 2017 року відбувся брифінг Тернопільської обласної спілки  учасників АТО.

В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області 14 листопада 2017 року провело зустріч за участю представників громадських організацій АТО, керівників Тернопільської обласної ради, Тернопільської міської ради та силових структур, під час якої обговорено особливості надання методичної та організаційної допомоги, юридичних консультацій, а також питань організації цивільного захисту учасників АТО.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард КОЛЬЦОВ зазначив: «Юстиція готова для налагодження тісної співпраці щодо надання правових консультацій, чітких та зрозумілих порад як діяти у тій чи іншій ситуації та куди звертатися».

Результатом зустрічі стало підписання Едуардом Кольцовим та Дмитром Харчуком Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області та Громадською спілкою «Об’єднання учасників АТО Тернопілля».

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» забезпечує формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.