Skip to main content
dsc_0077

На Театральній площі у м. Тернополі працював мобільний інформаційний пункт

05 січня 2018 року у м. Тернополі на Театральній площі, за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції та регіонального центру вторинної правової допомоги проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводилось інформування населення та надавались практичні рекомендації щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами. Роздано 95 буклетів та листівок.

Серед громадян розповсюджено близько 80 примірників Інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

Також з 14 грудня 2017 року розпочав роботу мобільний інформаційний пункт для відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, за місцем їх перебування у Тернопільській області. З графіком роботи мобільних інформаційних пунктів для відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, за місцем їх перебування у Тернопільській області можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.