Skip to main content
20180112_122643

На театральній площі у м. Тернополі працював мобільний інформаційний пункт

12 січня 2018 року у м. Тернополі на театральній площі, за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції та регіонального центру вторинної правової допомоги проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами. Роздано близько 100 буклетів та листівок з даної тематики.

До відома громадян розповсюджувалося Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей». Так громадянам роздано близько 100 примірників першого та другого видання.

Також, з 14 грудня 2017 року розпочав роботу мобільний інформаційний пункт для відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, за місцем їх перебування у Тернопільській області.

З графіком роботи мобільних інформаційних пунктів для відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, за місцем їх перебування у Тернопільській області можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.