Skip to main content
26754875_1972373873085462_1058190332_n

12 січня у м. Тернополі працювали 3 мобільні інформаційні пункти

12 січня 2018 року у м. Тернополі на театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю керівників та працівників Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області проведено консультування громадян у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами.

Управлінням юстиції на театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська проводиться правороз’яснювальна робота шляхом розповсюдження інформаційних буклетів та листівок, так роздано близько 160 буклетів та листівок. До відома громадян розповсюджувалося Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей». Так громадянам роздано близько 150 примірників першого та другого видання.

Громадянам надано близько 50 консультацій та роз’яснень чинного законодавства при роботі мобільних інформаційних пунктів.

Також з 14 грудня 2017 року розпочав роботу мобільний інформаційний пункт для відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями, за місцем їх перебування у Тернопільській області.