Skip to main content
4-750x226

Мобільні інформаційні пункти 15 лютого працюватимуть у м. Тернополі

15 лютого 2018 року з 11.00 год. у м. Тернополі на театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда Кольцова, першого заступника начальника управління Тетяни Вовк, заступника начальника управління з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації Ольги Дяченко, заступника начальника управління з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Андрія Хічія працюватимуть мобільні інформаційні пункти з питань правового інформування населення.

Також участь у роботі мобільного інформаційного пункту візьме заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Петухов Сергій Ігорович.

Під час зустрічі з громадськістю відбудеться ознайомлення місцевих жителів із Загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», а також, громадяни міста матимуть можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавлять особисто.

Юстиція – відкрита для людей!