Skip to main content
1

У ТРЦ «Подоляни» працював святковий мобільний інформаційний пункт

Посмішки й квіти дарували прекрасній половині людства працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області напередодні Міжнародного жіночого дня.

06 березня 2018 року у ТРЦ «Подоляни», за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції, фахівців регіонального центру вторинної правової допомоги проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами. Роздано близько 500 буклетів та листівок з даної тематики.

До відома громадян розповсюджувалося Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей». Роздано близько 600 примірників видань.

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Жінки, які отримали квіти зізналися, що такі зустрічі з працівниками юстиції їм до вподоби. Усміхнені чоловіки та квіти неабияк піднімають настрій та не дозволяють забути про свято.