Skip to main content
img-099de28d4923ac8d9ebfe305df8d80db-v

06 березня у м. Тернополі працювали 3 мобільні інформаційні пункти із незвичайною місією

Напередодні Міжнародного жіночого дня працівники юстиції завітали у торгові і торгово-розважальні центри з незвичною особливою місією – привітати жінок зі святом та подарувати квіти.

06 березня 2018 року у м. Тернополі в ТРЦ «Подоляни», ТЦ «Орнава», ТЦ «Рай Центр» за участю керівників та працівників Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області проведено консультування громадян у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

З метою ефективної реалізації проекту проводилось інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян. Надано близько 90 консультацій та роз’яснень.

Серед громадян розповсюджено 600 тематичних буклетів та листівок і 700 примірників першого, другого та третього Інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

Святкова ініціатива була жінкам до вподоби, викликала приємні емоції, додавала гарного настрою і поліпшувала діалог між працівниками юстиції та відвідувачами.