Skip to main content
3

Відбулося засідання колегії головного територіального управління юстиції

26 квітня 2018 року під головуванням Едуарда Кольцова відбулося засідання колегії головного територіального управління юстиції.

Про стан виконання рішень судів про стягнення аліментів доповів заступник начальника управління  з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Хічій Андрій Миронович.

Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Гуль Ольга Яремівна доповіла про стан роботи органів державної реєстрації актів цивільного стану у Тернопільській області щодо порядку обліку, зберігання та видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану за 2017 рік, а також про стан реалізації відділами державної реєстрації актів цивільного стану пілотних проектів Міністерства юстиції України у 1 кварталі 2018 року.

Про результати діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у 2017 році доповіла Гула Тетяна Віталіївна- головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Наступним питанням порядку денного було передбачено надання додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру державними нотаріусами державних нотаріальних контор та державного нотаріального архіву за 1 квартал 2018 року у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, про що доповіла Проць Наталія Павлівна – в.о. начальника відділу з питань нотаріату.

Останнє питання порядку денного стосувалося підсумків проведення конкурсів на зайняття посад державної служби у Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області, про що доповіла Смук Юлія Миколаївна – начальник відділу персоналу.

За результатами розглянутих питань винесено відповідні рішення.