Skip to main content
%d0%b7%d0%b0%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f

Відбулося навчання працівників апарату ГТУЮ

25.04.2018 відбувся семінар-навчання з вивчення законодавства для працівників апарату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Заступник начальника Управління державної виконавчої служби – начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень Коваль Ю.О. доповів з питань «Початок примусового виконання рішення. Відкриття виконавчого провадження, строки відкриття виконавчого провадження», «Підстави для повернення виконавчого документу стягувачу без прийняття до виконання».

Заступник начальника відділу з питань нотаріату Проць Н.П. доповіла з питання «Посвідчення договорів відчуження нерухомості за участю малолітніх та неповнолітніх осіб».

Начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Гуль О.Я. доповіла з питання «Умови і порядок реєстрації шлюбу».

Головний спеціаліст відділу персоналу Гураль Н.А. доповіла з питання «Відпустка одинокій матері».

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Пукач І.Ю. доповів з питання «Порядок та особливості передачі документів фронт-офісами для доручення до реєстраційної справи суб’єкту, що забезпечує зберігання реєстраційних справ відповідно до Порядку формування та зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18.11.2016 №3267/5».

В.о. завідувача сектору з питань банкрутства Мархівка І.А. доповів з питання «Ведення господарським судом ліквідаційної процедури щодо боржника».

Головний спеціаліст з питань забезпечення діяльності Урядового уповноваженого у справах Європейського Суду з прав людини Гула Т.В. доповіла з питання «Правила звернення до Європейського суду з прав людини».

Провідний документознавець відділу організаційної роботи, документування та контролю Лабовська Х.І. доповіла з питання «Наповнення Системи обліку публічної інформації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області».

Головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Подедворний А.С. доповів з питання «Уповноважені особи Національного агентства та їх права. (ст. 13 Закону).

Головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Матвіїшин Н.І. доповіла з питання «Новини законодавства: прийняття, зміни, втрата чинності».