Skip to main content
img-9026

10 – 12 квітня у районних центрах Тернопільської області працювали 18 мобільних інформаційних пунктів

10 – 12 квітня 2018 року у районних центрах Тернопільської області та м. Тернополі на Театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, працівників районних відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та державних нотаріальних контор Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, місцевих центрів та бюро правової допомоги проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час зустрічі з громадськістю працівники органів юстиції ознайомлювали місцевих жителів зі створенням мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення, створенням при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю та про напрямки роботи управління юстиції, про он-лайн сервіси, пріоритети діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Також громадянам надано 272 консультації, роз’яснення чинного законодавства при роботі мобільних інформаційних пунктів, а саме:

Жителі Бережанського району звернулися із питаннями щодо нарахування аліментів, щодо сплати виконавчого збору, щодо виконання рішення суду, щодо реєстрації шлюбу, щодо внесення виправлення до свідоцтва про народження, щодо надання безоплатної правової допомоги. Роздано 40 листівок та інформаційних видань.

 

Жителі Борщівського району звернулися із питаннями щодо виконання виконавчого листа суду, щодо порядку розірвання шлюбу, щодо надання безоплатної правової допомоги, щодо проставлення апостилю, щодо внесення змін до актового запису, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо реєстрації шлюбу. Роздано 23 буклети, листівки та інформаційні видання.

Жителі Бучацького району звернулися із питаннями щодо отримання повторного свідоцтва про народження, щодо проставлення апостиля, щодо подачі заяви про реєстрацію шлюбу, щодо отримання повторного свідоцтва про розірвання шлюбу, щодо подачі заяви про розірвання шлюбу по взаємній згоді подружжя, щодо сплати боргу по аліментах, щодо оформлення спадщини, щодо оформлення договору дарування. Роздано 22 листівки.

Жителі Гусятинського району звернулися із питаннями щодо укладення договору про поділ спадкового майна, щодо прийняття спадщини, щодо оформлення паю, щодо отримання повторних свідоцтв про смерть, про народження та шлюб, щодо оскарження дій органів влади, щодо порядку визнання права власності на спадкове майно, щодо порядку виплати аліментів на утримання дитини, щодо порядку оскарження неправомірних дій, щодо порядку збільшення розміру аліментів, щодо порядку посвідчення договору дарування, щодо порядку сплати аліментів. Роздано 220 буклетів, 60 листівок, 60 примірників інформаційних видань.

Жителі Заліщицького району звернулися із питаннями щодо нарахування та сплати аліментів, щодо порядку державної реєстрації розірвання шлюбу, щодо видачі повторного свідоцтва про народження дочки, щодо державної реєстрації  громадської організації, щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного стану про шлюб батьків, щодо видачі повторного свідоцтва про шлюб, щодо порядку захисту прав військовослужбовців, щодо порядку реєстрації розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має дітей, щодо сплати адміністративного штрафу, щодо спадкування за заповітом, щодо порядку отримання допомоги у зв’язку із втратою годувальника. Роздано 34 буклети, 21 листівку і 18 примірників інформаційних видань.

 

Жителі Збаразького району звернулися із питаннями поновлення актового запису про народження, щодо пошуку актових записів про народження в метричних книгах, щодо прийняття спадщини, щодо порядку спадкування іноземцем, щодо стягнення аліментів, щодо надання додаткових відпусток, щодо можливості розірвання договору дарування квартири, щодо виправлення в актовому записі про шлюб, щодо внесення змін до актового запису. Роздано 19 буклетів, 16 листівок.

Жителі Зборівського району звернулися із питаннями щодо внесення змін у актовий запис про шлюб, щодо порядку державної реєстрації розірвання шлюбу за взаємною згодою, щодо терміну державної реєстрації шлюбу та можливість отримання послуги «Шлюб за добу», щодо вартості проставлення апостилю на документах, щодо порядку анулювання актового запису цивільного стану, щодо погашення заборгованість по аліментах в повному обсязі, щодо встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, щодо порядку складання протоколу про вчинення боржником адміністративного правопорушення, щодо порядку оформлення договору купівлі-продажу, щодо порядку оформлення договору оренди земельної ділянки, щодо умов і призначення субсидії. Роздано 16 буклетів, 12 листівок та 16 примірників інформаційних видань.

Жителі Козівського району звернулися із питаннями щодо оплати аліментів, щодо оплати штрафу, щодо одержання аліментів, щодо перерахування пенсії, щодо реєстрації бджільництва, щодо розірвання шлюбу, щодо видачі повторно свідоцтва про народження. Роздано 10 листівок та 10 примірників інформаційних видань.

Жителі Кременецького району звернулися із питаннями щодо реєстрації народження дитини, щодо видачі повторно свідоцтва про народження, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо прийняття спадщини, щодо стягнення аліментів, щодо реєстрації народження в пологовому будинку, щодо видачі довіреності, щодо внесення змін до актового запису про шлюб, щодо стягнення витрат на проведення виконавчих дій, щодо оформлення спадщини за заповітом, щодо сплати авансового внеску, щодо видачі повторно документа про народження, щодо реєстрації шлюбу з громадянином Російської Федерації, щодо зміни імені. Роздано 12 буклетів, 22 листівки та 15 примірників інформаційних видань.

Жителі Лановецького району звернулися із питаннями щодо видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом, щодо порядку розірвання шлюбу за наявності неповнолітніх дітей, щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, щодо порядку стягнення заборгованості по аліментах, щодо внесення змін до актових записів цивільного стану, щодо видачі свідоцтв про народження в пологовому будинку, щодо переліку документів для реєстрації шлюбу за добу. Роздано 15 листівок та 4 примірники інформаційних видань.

Жителі Монастириського району звернулися із питаннями щодо вчинення нотаріальних дій, щодо реєстрації права власності, щодо оформлення спадкової справи, щодо апостилювання документів, щодо видачі повторного свідоцтва про народження, щодо видачі копії актового запису з метричної книги, щодо стягнення аліментів. Роздано 20 листівок та 13 примірників інформаційних видань.

Жителі Підволочиського району звернулися із питаннями щодо надання громадянам безоплатної правової допомоги, щодо реалізації конфіскованого майна, щодо стягнення аліментів, щодо внесення змін в актовий запис, щодо державної реєстрації речового права оренди земельної ділянки, щодо отримання довідки про сплату чи не сплату аліментів, щодо порядку вирішення спору, щодо видачі документів в пологовому будинку, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо позбавлення батьківських прав, щодо онлайн-запису через інтернет на прийом до відділу ДРАЦС, щодо внесення змін в актовий запис, щодо апостилювання документів, щодо прописки новонароджених, щодо порядку зміни імені, щодо отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану, щодо он-лайн оплати боргу та інших платежів у виконавчому провадженні. Роздано 37 буклетів та листівок.

Жителі Підгаєцького району звернулися із питаннями щодо реєстрації народження дитини, щодо видачі повторно свідоцтва про смерть, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо прийняття спадщини, щодо застосування суспільно корисних робіт до невиконаних рішень суду по стягненню аліментів, щодо реєстрації народження в пологовому будинку, щодо видачі довіреності, щодо внесення змін до актового запису про шлюб, щодо порядку винесення постанов про тимчасові обмеження, щодо оформлення спадщини за заповітом, щодо сплати авансового внеску, щодо видачі повторно документа про народження, щодо реєстрації шлюбу з громадянкою Польщі, щодо зміни імені. Роздано 47 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Теребовлянського району звернулися із питаннями щодо спадкування ½ частки житлового будинку за заповітом, щодо запрошення громадян Російської Федерації на територію України, щодо спадкування земельної ділянки за заповітом, щодо посвідчення довіреності на транспортний засіб, щодо спадкування земельної ділянки після смерті матері, щодо посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки та житлового будинку, щодо посвідчення заповіту, щодо спадкування житлового будинку за заповітом після смерті баби, щодо посвідчення довіреності на представництво інтересів, щодо спадкування земельних ділянок за заповітом, щодо засвідчення копії, щодо порядку зміни імені, щодо проставлення апостиля на офіційних документах, щодо отримання повторного свідоцтва про народження, щодо отримання свідоцтва про народження сина, щодо отримання довідки про аліменти, щодо звільнення від сплати боргу по аліментах, щодо скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за кордон, щодо порядку скасування тимчасового обмеження у праві користування зброєю. Роздано 31 листівку та 39 примірників інформаційних видань.

У м. Тернополі по вулиці Князя Острозького жителі міста звернулися з питаннями щодо підстав для припинення договору доручення, щодо засвідчення справжності підпису на заяві про те, що особа не перебуває у шлюбі, щодо моменту набуття права власності за договором, щодо предмету договору управління майном, щодо засвідчення вірності перекладу документів з однієї мови на іншу, щодо спадкування права на вклад у банку, щодо строку для видачі свідоцтва про право на спадщину, щодо успадкування житлового будинку з надвірними будівлями та спорудами, щодо обов’язку спадкоємця задовольнити вимоги кредитора, щодо успадкування гаража, щодо укладення договору про поділ спадкового майна, щодо подання заяви про прийняття спадщини за законом, щодо посвідчення факту, що особа є живою, щодо договору дарування земельної ділянки, щодо реєстрації народження у пологових будинках, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо видачі повторного свідоцтва про народження, щодо апостилювання нотаріальних документів, щодо видачі дубліката заповіту, щодо апостилювання свідоцтв, щодо притягнення злісного неплатника аліментів до відповідальності, щодо переліку документів для початку примусового виконання рішення суду, щодо процедури примусового виселення боржника, щодо дій виконавців при виявленні рухомого майна у неплатника аліментів, щодо обмеження в праві виїзду за кордон, щодо умов застосування до злісного неплатника аліментів громадських робіт, щодо притягнення особи, яка не сплачує аліменти  до кримінальної відповідальності, щодо процедури реалізації майна на публічних торгах, щодо суми авансового внеску, що сплачується фізичною особою при поданні виконавчого документа, щодо розстрочки  сплати штрафу. Під час проведення консультацій роздано 28 буклетів, 22 листівки та 31 примірник інформаційних видань.

У м. Тернополі по вулиці Київській жителі міста звернулися із питаннями щодо сплати авансового внеску при пред’явленні виконавчого документа про стягнення аліментів, щодо звільнення працівника за не виконання своїх трудових обов’язків, щодо договору довічного утримання, щодо порядку звернення для включення двору у план ремонту доріг на 2018 рік, щодо оформлення спадщини на незавершене будівництво, щодо переліку документів необхідних для реєстрації шлюбу за добу, щодо отримання безоплатної правової допомоги, щодо видачі інформаційної довідки по спадковій справі, щодо посвідчення довіреності. Роздано 21 буклет та 14 примірників інформаційних видань.

Жителі Чортківського району звернулися із питаннями щодо порядку усиновлення повнолітньої дитини, щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини, щодо проставлення апостиля, щодо накладення арешту на спільне сумісне майно, щодо отримання свідоцтва про розірвання шлюбу за рішенням суду, щодо стягнення заборгованості по заробітній платі з державного підприємства, щодо реєстру боржників зі сплати аліментів, щодо обмеження права виїзду за кордон, щодо встановлення факту реєстрації шлюбу, щодо поновлення актового запису про народження складеного у 1966 році на території Луганської області, щодо оформлення заяви про сімейний стан, щодо розміру відрахувань із заробітної плати боржника, щодо розірвання шлюбу за взаємною згодою, щодо виконання рішення про виселення, щодо проставлення відмітки в паспорті про розірвання шлюбу за рішенням суду, щодо звільнення від слати державного мита, щодо доповнення актового запису про розірвання шлюбу, щодо отримання фотокопії з метричної книги, щодо внесення змін в актовий запис про смерть за рішенням суду, щодо оформлення договору дарування, щодо внесення змін в актовий запис про розірвання шлюбу, щодо складання позовної заяви до суду про встановлення факту родинних стосунків, щодо поновлення актового запису про народження із зони проведення АТО, щодо представництва в суді, щодо отримання повторного свідоцтва про народження, щодо отримання повторного свідоцтва про розірвання шлюбу без паспортного документу, щодо підтвердження дошлюбного прізвища. Роздано 247 листівок.

Жителі Шумського району звернулися із питаннями щодо порядку отримання свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно, щодо порядку реєстрації права власності на земельні ділянки, отримання підтвердження, що в зареєстрованому шлюбі не перебуває, щодо порядку стягнення заборгованості по сплаті аліментів, щодо порядку отримання свідоцтва про право на спадщину за законом спадкоємцями 4 черги і порядку відмови від спадщини, щодо порядку укладення «шлюбу за добу», щодо порядку отримання повторного свідоцтва про народження, щодо порядку нарахування і виплати аліментів на дітей і підстав позбавлення особи права користування житловим приміщенням, щодо порядку спадкування і отримання свідоцтва про право на спадщину на житловий будинок колгоспного двору, щодо порядку розірвання шлюбу і порядку поділу майна при розірванні шлюбу, щодо порядку реєстрації права власності на земельну ділянку  при втраті державного акта на землю, щодо порядку зняття арешту з нерухомого майна. Роздано 17 буклетів та 24 листівки.