Skip to main content
2

Відбулося заняття постійно діючого семінару юрисконсультів

16.05.2018 в приміщенні Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося заняття постійно діючого семінару юрисконсультів, спеціалістів органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Тернопільської області.

На семінарі розглянуто наступні питання:

  • Вчинення нотаріальних дій прирівняних до нотаріальних.

Доповідач: Проць Наталія Павлівна – заступник начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

  • Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів. Порядок виконання адміністративних стягнень у вигляді суспільно корисних робіт.

Доповідач – Мулик Петро Ігорович – заступник начальника Управління державної виконавчої служби – начальник відділу примусового виконанням рішень Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

  • Нормативно-правові акти, що набрали чинності протягом квітня – травня 2018 року.

Доповідач – Музика Марія Степанівна – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти  Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

Учасники семінару ставили питання доповідачам і дискутували з тем їх доповідей. Перед початком семінарського заняття всім учасникам роздано інформаційні буклети та листівки, а також Інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

З інформацією можна ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області,  а також на сторінці facebook https://www.facebook.com/TERNJUST/.

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#МінЮст
#MinJust4U
#ОНЛАЙН
#БПД
#ЯМП!
#ПЕРЕМОГА
#КОМАНДА
#ПРАВОВА_ДОПОМОГА