Skip to main content
32633101_518695251859677_9098218154433183744_n

Проведено опитування на тему «Сімейні цінності для студентів»

Шлюб — це сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. Шлюб — суспільно визнаний і санкціонований юридично, чи звичаєвим правом союз, який має на меті створення сім’ї, її легалізацію в суспільстві. Шлюб — це соціальна форма відносин між чоловіком і жінкою, яка історично змінюється. Через шлюб суспільство впорядковує і санкціонує їх статеве життя, встановлює подружні і батьківські права й обов’язки.

Сім’я — соціальна група, яка складається з людей, які зазвичай перебувають у шлюбі, їхніх дітей (власних або прийомних) та інших осіб, поєднаних родинними зв’язками з подружжям, кровних родичів, і здійснює свою життєдіяльність на основі спільного економічного, побутового, морально-психологічного укладу, взаємної відповідальності, виховання дітей.

Для встановлення правової обізнаності молоді про шлюб та сім’ю, працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області провели анкетування студентів юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету на тему «Сімейні цінності для студентів».

До анкети входили такі запитання: «Як ви ставитесь до створення студентської сім’ї?», «Що на вашу думку є вирішальним фактором у створенні студентської сім’ї?», «Чому, на Вашу думку, розпадаються студентські сім’ї?», «Який на вашу думку найбільш оптимальний вік для створення сім’ї?», «Як Ви вважаєте, чи можливо виховати у студентській сім’ї повноцінну дитину?» тощо.

Відповідаючи на ряд простих запитань, студенти мають можливість зорієнтуватись і вирішити для себе, що знають вони про створення сім’ї та сімейні цінності.

Окрім того, працівники юстиції презентували загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та його напрямки. Студенти особливо були зацікавлені захистом прав студентів шляхом боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах.

За результатами анкетування буде проаналізовано відношення студентів до створення студентської сім’ї та визначення сімейних цінностей.