Skip to main content
2

Проведено правоосвітню бесіду у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20

22.05.2018 у рамках реалізації в області загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та проведення у 2018 році Тижня правових знань з нагоди відзначення Дня Європи та на передодні Дня захисту дітей в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 20 проведено для учнів 7 класу правоосвітню бесіду на тему: «Будь відповідальний, не переступай закон».

Підліток – вже не дитина, але ще не дорослий. В усі часи актуальною проблемою являється підліткова злочинність. Адже проблема підліткової злочинності стоїть не тільки перед працівниками поліції, а і перед всім суспільством в цілому, бо підлітки – це діти, а діти наше майбутнє. Так яке може бути майбутнє, якщо в такому ранньому віці вони стають на злочинний шлях.

Саме з метою популяризації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та запобігання підліткової злочинності об’єднали свої зусилля працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та інспектори зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Тернопільській області.

Діти брали активну участь у бесіді та ставили цікаві питання.

Наприкінці бесіди учасникам роздано буклети, листівки, а також інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».