Skip to main content
20180515_145025

Проведено правоосвітній захід у бібліотеці № 5

15.05.2018 в рамках проведення у 2018 році Тижня правових знань з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї в бібліотеці № 5 для дорослих Тернопільської міської ЦБС проведено з учнями 10 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 та студентами Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка бесіду на тему: «Сімейні відносини без укладення шлюбу: за і проти», а також відбулося відкриття книжкової виставки «Українська родина».

У заході взяли участь провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Вікторія Рейда та українська письменниця, журналістка, фотохудожник, член Національних спілок журналістів та письменників України Валентина Семеняк-Штангей.

Учасникам заходу роздано Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», інформаційні листівки та буклети.