Skip to main content
20180516_123324

У ТЗОШ № 26 проведено бесіду «Без щасливої сім’ї немає щастя на землі»

16.05.2018 в рамках проведення у 2018 році Тижня правових знань з нагоди відзначення Міжнародного Дня сім’ї в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 26 проведено з учнями 5 А класу правоосвітню бесіду на тему «Без щасливої сім’ї немає щастя на землі».

Кожна дитина хоче, щоб її сім’я була щасливою. А що це значить? Мабуть, найбільш проста ознака дитячого щастя – любов та турбота батьків, коли хочеться повертатися додому, коли дбайливо ставляться одне до одного, коли підтримують та втішають у важкі хвилини, і, звичайно, у щасливій родині на кожному кроці бачиш прояв ніжності, доброти, ласки.

Але інколи все йде не так, діти стикаються з нерозумінням батьків, насильством, що стає причиною порушень процесів розвитку і соціалізації дитини. Наслідками такої батьківської любові стають тілесні ушкодження, психічні розлади, спроби самогубства, а також втрата самоповаги.

Які ознаки насильства? Як же діяти? Куди звертатися за допомогою? Про це все розповіла учням провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Вікторія Рейда.

Діти брали активну участь у бесіді, ставили питання, ділилися своїми переживаннями, спостереженнями та досвідом на прикладах знайомих чи друзів, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Наприкінці бесіди учасникам роздано буклети «Як протидіяти домашньому насильству», «Насильство у родині – негідний приклад для дитини» та пам’ятку «Зупини насильство – обери щасливе майбутнє», а також інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».