Skip to main content
3

Боротьба за футбольний кубок «Дружби» начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області

8 червня 2018 року в рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та Дня охорони праці працівники Головного територіально управління юстиції у Тернопільській області організували турнір з футболу.

Захід має на меті привернення уваги до питань охорони праці, пропаганду здорового способу життя, залучення юристів до активної спортивної діяльності, сприяння їх фізичному розвитку, підвищенню трудової й творчої активності та розвитку фізкультури і спорту в органах юстиції.

У змаганнях за Кубок «Дружби» брали участь команди: «Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області», «Тернопільський міський та районний відділи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області», «Нотаріат Тернопільської області», «Викладачі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету», «Тернопільська міська рада».

Старт змаганню дав начальник головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов, побажавши учасникам доброго здоров’я, гарної та чесної гри і перемоги найкращим, адже футбол – це командна гра, де потрібно грати не задля особистих нагород чи титулів, а для перемог цілої команди. На футбольному полі гравцям потрібно бути справжньою командою – друзями, які завжди допоможуть чи то забрати м’яч у супротивника, чи то віддати передачу щоб забити переможний гол, чи то розказати про їх права.

Перемогла команда «Викладачі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету» яку нагородив Кубком «Дружби» начальник головного управління юстиції Едуард Кольцов, а також заохочуючі призи отримали і інші команди турніру.

Всі учасники отримали від ігри задоволення, спортивний досвід та сподівання, що в наступних іграх боротьба буде ще запекліша та принциповіша.