Skip to main content
21

У районах відзначили День захисту дітей

В рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та проведення у 2018 році Декади правових знань з нагоди відзначення Дня захисту дітей у Бережанському, Борщівському, Бучацькому, Гусятинському, Збаразькому, Зборівському, Козівському, Кременецькому, Лановецькому, Монастириському, Підволочиському, Теребовлянському, Тернопільському, Чортківському та Шумському районах проводились правоосвітні заходи.

З метою виховання громадян у дусі поваги до закону, пропаганди правових знань та формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини проведено у дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх школах бесіди на теми: «1 червня — Міжнародний день захисту прав дитини», «Я ще дитина мала, але маю права», «Наші діти — майбутнє планети Земля», «Діти мають право», «Ми маємо право»,.

Також для всіх охочих провели «День відкритих дверей» головною метою якого було показати специфіку діяльності кожного підрозділу за напрямками роботи нотаріату, державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та зацікавити у майбутньому працювати в структурі юстиції.

У пологових будинках Тернопільської області проводили флешмоб із вручення свідоцтва про народження молодим мамам, які народили діток напередодні свята.

Також проводились святкові концерти, флешмоби «Діти наше майбутнє», спортивні естафети «Веселі старти», конкурси кращого малюнку на асфальті «Світ очима дітей», «Щасливе майбутнє – очима дитини», конкурс «Чи ти знаєш свої права?» переможців яких нагороджено солодкими призами, розважальні ігри під час яких учасникам роз’яснено чому потрібно знати і поважати закони, щоб у майбутньому стати обізнаним у правовому аспекті громадянином своєї держави.

Під час зустрічей спеціалісти ознайомлювали дітей з їхніми правами та обов’язками, основними положеннями Конвенції про права дитини та Конституції України. Доносилась інформація щодо попередження насильства у сім’ї.

Під час заходів громадянам роздавали листівки буклети та інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#МінЮст #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО!

#ЧужихДітейНеБуває #ДеньЗахистуДітей