Skip to main content
dsc_0165

На театральній площі у м. Тернополі працював мобільний інформаційний пункт

05 липня 2018 року у м. Тернополі на театральній площі, під час святкування Дня поліції, за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами, про другий пакет законодавчих ініціатив Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває, за який Верховна Рада проголосувала у вівторок, а норми якого запрацюють вже незабаром – через 30 днів після підпису Законів Президентом та їх публікації. Також під час заходу розповсюджувалися Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», інформаційні листівки та буклети.

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 та єдиний багатоканальний телефонний номер call-центру Міністерства юстиції України – 044 364 23 93. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово.

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#БПД

#ЯМП!

#КОМАНДА

#ПРАВОВА_ДОПОМОГА

#ПЕРЕМОГА