Skip to main content
dsc_1078

На Тернопільщині відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці Конституції України

В рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та проведення Тижня правових знань з нагоди відзначення у 2018 році 22-ї річниці Конституції України участь в урочистостях у м. Підгайці взяли керівники і працівники Головного територіального територіально управління юстиції у Тернопільській області.

Відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції. Святкування 22-ої річниці Конституції проходило в районному центрі Підгайці. На Тернопільщині уже стало традицією відзначати державні свята не лише в обласному центрі, а залучати до їх проведення райони. Відтак, участь в урочистостях взяли не лише місцеві жителі, а й делегації з інших районів області, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Розпочалося святкування із урочистої ходи яка пройшлася до головної площі, де і відбувся святковий флешмоб «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу розповсюджувалися Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей», інформаційні листівки та буклети.

Продовжилися святкування у місцевому будинку культури, де відбувся творчий звіт майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів Підгаєцького району, присвячений 22-й річниці Конституції України «За незалежну і міцну державу, за все, що гарантовано по праву…».

Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#БПД

#ЯМП!

#КОМАНДА

#ПРАВОВА_ДОПОМОГА