Skip to main content
img-14e4fe3cbe4b786f277429071cc93653-v

Проведено флешмоб на центральній площі селища Підволочиськ про посилення відповідальності неплатників аліментів

Підволочиським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області проведено флешмоб на центральній площі селища Підволочиськ.

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції #ЧужихДітейНеБуває.

Документи передбачають посилення відповідальності неплатників аліментів, збільшення мінімального рівня фінансової підтримки дітей, які проживають в неповних сім’ях, та запровадження пільг і стимулів для батьків, які сумлінно виконують свій обов’язок. Прийняті законопроекти не лише посилюють відповідальність неплатників аліментів, а й гарантують гідне фінансове утримання дітей, які проживають в неповних сім’ях. Він також повідомив, що підтримані депутатами закони запроваджують систему мотивації батьків, які сумлінно виконують свої обов’язки та вкладають кошти у розвиток власних дітей. Для таких батьків, зокрема, передбачені податкові пільги та інші преференції.