Skip to main content
img_1170

На Гусятинщині аліментні борги відпрацьовують на суспільно корисних роботах

09 серпня 2018 року у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Гусятинським районним відділом державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області спільно з Гусятинським районним сектором з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» у Тернопільській області підведено підсумки роботи з початку дії норми закону #ЧужихДітейНеБуває про застосування суспільно корисних робіт до осіб, що ухиляються від сплати аліментів.

Під час робочої зустрічі обговорили питання щодо забезпечення виконання наказу Міністерства юстиції України від 19.03.2013 №474/5 «Про затвердження Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт».

У ході робочої зустрічі узгоджено усі питання щодо належного застосування інструменту впливу на боржників по аліментах, суспільно корисних роботах, що приносить позитивний результат у вигляді реальних коштів дітям.

На сьогодні відпрацювали свої фінансові борги перед дітьми 21 батько та одна мама, на користь дітей надійшло 39 269 гривень.

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#БПД

#ЯМП!

#КОМАНДА

#ПРАВОВА_ДОПОМОГА

# ЧужихДітейНеБуває

#ПЕРЕМОГА