Skip to main content
img_0971

Впродовж тижня в області працювало 20 мобільних інформаційних пунктів

 11-13 вересня 2018 року у районних центрах Тернопільської області та м. Тернополі на Театральній площі, вул. Князя Острозького та вул. Київська за участю керівництва Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, працівників районних відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та державних нотаріальних контор Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, місцевих центрів та бюро правової допомоги проведено консультування громадян у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час зустрічі з громадськістю працівники органів юстиції ознайомлювали місцевих жителів про другий пакет законодавчих ініціатив Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває, який набрав чинності 29 серпня 2018 року, а також зі створенням мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення, дією при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю та про напрямки роботи управління юстиції, про он-лайн сервіси, пріоритети діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Також громадянам надано 277 консультацій, роз’яснення чинного законодавства при роботі мобільних інформаційних пунктів, а саме:

Жителі Бережанського району звернулися із питаннями щодо нарахування аліментів, щодо сплати виконавчого збору, щодо виконання рішення суду,  щодо реєстрації шлюбу, щодо внесення виправлення до свідоцтва про народження, щодо порядку реєстрації в органах ДРАЦС, щодо надання безоплатної правової допомоги. Роздано 45 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Борщівського району звернулися із питаннями щодо проставлення Апостилю, щодо порядку перерахування заборгованості по аліментах та надано дані депозитного рахунку для їх перерахування, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо виконання виконавчого листа суду у виконавчому провадженні, щодо порядку видачі довідки про отримання аліментів, щодо порядку винесення постанови про обмеження у праві виїзду закордон, щодо реєстрації народження в пологовому будинку. Роздано 38 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Бучацького району звернулися із питаннями щодо видачі повторного свідоцтва про народження, щодо проставлення апостилю, щодо отримання довідки про розмір сплачених та нарахованих аліментів, щодо сплати аліментів, щодо оформлення спадщини за заповітом, щодо видачі свідоцтва про право на спадщину. Роздано 20 листівок та 17 примірників інформаційних видань.

Жителі Гусятинського району звернулися із питаннями щодо отримання повторних свідоцтв про народження та шлюб, щодо отримання повторного свідоцтва про розірвання шлюбу, щодо державної реєстрації шлюбу, щодо прийняття спадщини, щодо прийняття спадщини, щодо оформлення договору купівлі продажу будинку, щодо порядку виконання рішення про сплату аліментів, щодо порядку збільшення розміру аліментів. Роздано по 30 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Заліщицького району звернулися із питаннями щодо отримання свідоцтва про державну реєстрацію шлюбу, щодо порядку державної реєстрації розірвання шлюбу, щодо порядку державної реєстрації  договору оренди земельної ділянки (паю), щодо оформлення субсидії, щодо порядку сплати аліментів, щодо порядку сплати боргу на користь держави, щодо порядку отримання субсидії, щодо порядку сплати штрафу. Роздано 118 буклетів, 10 листівок і 12 примірників інформаційних видань.

Жителі Збаразького району звернулися із питаннями щодо порядку звернення стягнення на доходи боржника, щодо порядку звернення стягнення на майно боржника, щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру боржників, щодо порядку оскарження постанови поліції, щодо оформлення заповіту, щодо укладення договору дарування, щодо заведення спадкової справи, щодо прийняття спадщини, щодо реєстрації шлюбу з іноземцем, щодо порядку отримання свідоцтва про розірвання шлюбу, щодо проставлення апостилю на свідоцтві про шлюб, щодо реєстрації  народження дитини в пологовому. Роздано 25 буклетів і 25 листівок.

Жителі Зборівського району звернулися із питаннями порядку відновлення батьківських прав, щодо державної реєстрації зміни імені, щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини у пологовому будинку, щодо обмеження при несплаті аліментів, щодо спадкування за законом, щодо реєстрації договору оренди землі, щодо порядку скасування заповіту, щодо порядку засвідчення копій документів нотаріусом, щодо права на захист особистих прав дітей, щодо роз’яснення Кібербулінгу, щодо визначення місця проживання дитини якій виповнилось 10 років. Роздано 30 буклетів, 20 листівок та 10 примірників інформаційних видань.

Жителі Козівського району звернулися із питаннями щодо внесення змін у свідоцтво про шлюб, щодо реєстрації автомобіля на іноземних номерах, щодо одержання аліментів, щодо оплати аліментів, щодо повторної видачі свідоцтв про шлюб та народження, щодо реєстрації автомобіля, щодо отримання пенсії. Роздано 18 листівок та 18 примірників інформаційних видань.

Жителі Кременецького району звернулися із питаннями щодо виконання рішення суду, щодо проставлення апостиля, щодо стягнення заборгованості по сплаті аліментів,щодо  отримання документів у відділі ДРАЦС. Роздано 20 буклетів, 25 листівок та 15 примірників інформаційних видань.

Жителі Лановецького району звернулися із питаннями щодо посвідчення договору оренди даху приміщення для встановлення сонячних батерей, щодо Апостилювання нотаріальних документів, щодо виїзду дитини за кордон, щодо позбавлення батьківства, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо заборонити виїзду за межі України. Роздано 14 листівок та 19 примірників інформаційних видань.

Жителі Монастириського району звернулися із щодо видачі повторного свідоцтв про народження особисто та дитини, щодо порядку укладення заповіту, щодо посвідчення довіреності, щодо сплати аліментів, щодо виїзду дитини за кордон, щодо оформлення субсидії, щодо приватизації земельної ділянки. Роздано 28 листівок та 11 примірників інформаційних видань.

Жителі Підволочиського району звернулися із питаннями щодо стягнення виконавчого збору, щодо позбавлення боржника права не надавати згоду на виїзд дитини за кордон, щодо оформлення заповіт в органах місцевого самоврядування, щодо порядку погашення боргу по аліментах, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо реалізації конфіскованого майна, щодо спадкування земельної ділянки у разі втрати спадкодавцем державного акта, щодо переліку документів для зміни імені, щодо оподаткування спадщини онукам, щодо державної реєстрації шлюбу з іноземцем, щодо реєстрації місця проживання дитини, щодо апостилювання документів, щодо порядку отримання свідоцтва у пологовому, щодо розірвання шлюбу подружжя,яке немає дітей. Роздано 32 буклети та листівки.

Жителі Підгаєцького району звернулися із питаннями щодо реєстрації народження дитини, щодо видачі повторного свідоцтва про шлюб, щодо реєстрації шлюбу за добу,щодо прийняття спадщини, щодо застосування суспільно – корисних робіт до невиконаних рішень суду по стягненню аліментів, щодо реєстрації народження в пологовому, щодо видачі довіреності, щодо внесення змін до актового запису про шлюб,щодо порядку винесення постанов про тимчасові обмеження у праві, щодо оформлення спадщини за заповітом, щодо сплати авансового внеску, щодо видачі повторно документа про народження, щодо реєстрації шлюбу з громадянином Польщі, щодо зміни прізвища та по батькові, щодо сплати аліментів, щодо одержання права на власність, щодо видачі повторно свідоцтва про народження, щодо реєстрації шлюбу громадянкою Франції, щодо аліментів на дитину, щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини. Роздано 27 буклетів, листівок та інформаційних видань.

Жителі Теребовлянського району звернулися із питаннями щодо засвідчення справжності підпису на відмові від обов’язкової частки, щодо оскарження постанови про відмову у вчиненні нотаріальних дій, щодо спадкування земельної ділянки за заповітом, щодо спадкування після смерті матері, щодо видачі повторно свідоцтва про народження, щодо переліку документів для спадкування майна за законом, щодо нарахування штрафу за заборгованість по аліментах, щодо відновлення строку для прийняття спадщини, щодо розміру штрафу за адміністративним позовом, щодо посвідчення договору купівлі-продажу земельної ділянки. Роздано 18 листівок і 20 примірники інформаційних видань.

У м. Тернополі, по вулиці Князя Острозького, жителі міста звернулися із питаннями щодо відмови від прийняття спадщини за законом, щодо видачі свідоцтва на частку у спільному майні подружжя, щодо права на відмову від прийняття спадщини, щодо підстав для скасування заповіту, щодо накладення заборони про відчуження нерухомого майна, що підлягає державній реєстрації, щодо складання секретного заповіту, щодо державної реєстрації нерухомого майна в Державному реєстрі речових прав  на нерухоме майно, щодо посвідчення спадкового договору, щодо посвідчення договору купівлі-продажу нерухомого майна, щодо посвідчення довіреності на представлення інтересів для ведення спадкової справи, щодо термінів виконання виконавчого провадження, щодо порядку оскарження дій державних виконавців, щодо процедури притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка ухиляється від сплати аліментів, щодо загального розміру всіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати  боржника, щодо єдиного реєстру боржників, щодо переліку документів для початку примусового виконання рішення суду, щодо розстрочки сплати штрафу та виконавчого збору, щодо отримання спадщини, щодо оформлення прописки новонародженій дитині одночасно з видачею свідоцтва про народження, щодо процедури стягнення аліментів, щодо он-лайн будинку юстиції, щодо апостилювання документів, щодо реєстрації шлюбу за добу, щодо одержання повторного документа про смерть, щодо реєстрації народження у пологовому будинку, щодо видачі повторного свідоцтва про народження. Під час проведення консультацій роздано 32 буклети, 25 листівок та 28 примірників інформаційних видань.

У м. Тернополі, по вулиці Київській, жителі міста звернулися із питаннями щодо стягнення штрафу із неплатника аліментів, який накладено відповідно до внесених змін до Закону України «Про виконавче провадження», щодо терміну видачі довідок про отримання (не отримання) аліментів, щодо часу протягом якого діє довідка про наявність заборгованості понад шість місяців, щодо укладення договору оренди землі, щодо часу протягом якого приймається рішення про призначення субсидії після подання заяви та отримання відомостей щодо доходів та складу сім’ї заявника, щодо вартості реєстрації договору купівлі-продажу земельної ділянки, щодо дій, які потрібно вчинити щоб ліквідувати юридичну особу,  можна оформити договір купівлі-продажу нерухомості в м. Тернополі, якщо сама нерухомість знаходиться у м. Чернівцях. Під час проведення консультацій роздано 15 буклетів, листівок та 17 примірників інформаційних видань.

Жителі Чортківського району звернулися із питаннями щодо накладення арешту на спільне сумісне майно, щодо анулювання актового запису про народження, щодо отримання повторно свідоцтва про народження у разі втрати попереднього, щодо отримання фотокопії з метричної книги, щодо оформлення заяви про сімейний стан, щодо арешту автомобіля, щодо представництва в суді, щодо розміру відрахувань із доходів боржника, щодо складання заяви окремого провадження до суду, щодо розірвання шлюбу під час вагітності, щодо розірвання шлюбу за довіреністю, щодо звільнення від слати державного мита, щодо обмеження права виїзду за кордон, щодо виправлення місця народження дитини, щодо позбавлення батьківських прав, щодо виконання рішення немайнового характеру, щодо проставлення апостиля на рішенні суду, щодо перенесення дати державної реєстрації шлюбу, щодо отримання повторно свідоцтва про смерть, щодо виконання рішення про виселення, щодо стягнення аліментів, щодо поновлення актового запису про шлюб, щодо розірвання шлюбу за взаємною згодою, щодо поновлення актового запису про смерть із зони проведення ООС, щодо реєстрації народження іншою особою, щодо реєстру боржників зі сплати аліментів, щодо зміни імені дитини, щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини. Роздано 230 листівок.

Жителі Шумського району звернулися із питаннями щодо порядку функціонування Єдиного реєстру боржників, щодо порядку внесення змін до актового запису про народження дитини, щодо порядку отримання повторного свідоцтва про народження, щодо порядку збільшення аліментів, щодо порядку виготовлення  паспорта громадянина України дитині, щодо порядку накладення арешту на земельні ділянки, щодо порядку зняття арешту з майна боржника, щодо порядку стягнення аліментів, щодо порядку виїзду дитини за кордон одним із батьків, щодо порядку оформлення договору купівлі-продажу, щодо порядку реєстрації шлюбу, щодо порядку оформлення пенсії, щодо порядку спадкування за заповітом. Роздано 15 буклетів та 18 примірників інформаційних видань.