Skip to main content
41703276_1959047457721169_3935993736126791680_n

У місті Тернополі проведено флешмоб #СтопБулінг

13.09.2018 в рамках проведення Тижня протидії булінгу в рамках інформаційної кампанії #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за участю керівників та працівників головного територіального управління юстиції проведено флешмоб «#СтопБулінг».

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. Булінг проявляється в багатьох формах: є вербальна, фізична, соціальна форма, а також кібербулінг.

До причин, які призводять до формування булінгу належать: людська нерівність, нетолерантність суспільства (у тому числі й суспільні стереотипи), сімейне виховання (насилля в родині, авторитарний стиль виховання, гіперопіка над дитиною, відсутність комунікації «батьки-діти»), формування ієрархії в дитячому колективі, ставлення до насилля у самому суспільстві[.

Булінг – це серйозна та вкрай гостра проблема сучасності, яка потребує негайного вирішення.

Під час заходу розповсюджувалися тематичні та інформаційні буклети і листівки «Зупинимо булінг разом», Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#ФЛЕШМОБ

#СтопБулінг

#СтопНасильство

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#БПД

#ЯМП!