Skip to main content
img-9a48c46e82b444eb9540049a1e1aefa1-v

У Тернопільській області проведено урок «Я МАЮ ПРАВО!»

03-07 вересня 2018 року у рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» керівники та працівники районних відділів державної реєстрації актів цивільного стану, державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області та державних нотаріальних контор Тернопільської області відвідали загальноосвітні навчальні заклади Тернопільської області де провели тематичні уроки «Я маю право!», з метою формування в дітей навичок та вмінь відстоювати і захищати свої права. Під час занять діти в інтерактивній формі, за допомогою ігор та практичних вправ вивчають власні права та можливості захисту у разі їх порушення.

Наприклад, дитина має право на відпочинок і розваги, але їй потрібно організовувати свій вільний час так, щоб це приносило користь і не заважало відпочивати іншим. Або право на захист від примусової праці, яке, проте, не звільняє від обов’язку виконувати усі види самообслуговування й роботу, яка не є небезпечною для здоров’я. А маючи право на захист від образи та приниження потрібно пам’ятати, що не можна ображати та не принижувати інших.

Під час зустрічей з вчителями і школярами проводилось їх інформування про способи реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», яке супроводжувалося розповсюдженням листівок ЯМП і буклетів «Дотримуйтесь правил Інтернет-безпеки», «Знай свої права та вчися володіти ними», «Скажи своє «НІ» алкоголю», «Час перебування дітей у розважальних закладах, або закладах громадського харчування у нічний час», «Особливості цивільно-правової відповідальності неповнолітніх», «Адміністративна відповідальність неповнолітніх», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», які підготовлені працівниками Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

#УРОК

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#МінЮст

#БПД

#ЯМП!