Skip to main content
dsc_0027

Проведено зустріч з працівниками офісу водних ресурсів

У рамках Декади правових знань з нагоди Дня юриста та інформаційної кампанії Міністерства юстиції України #ПраваЗахисників (до Дня захисника України), а також з метою реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 10.10.2018 проведено зустріч з працівниками Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області на тему «Я МАЮ ПРАВО!».

Працівники Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області розповіли про проект який на сьогоднішній день є реально діючим по всій Україні та реалізується за такими напрямками як: захист прав підприємців шляхом прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес, захист прав жінок та дітей шляхом прийняття Закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів, захист прав аграріїв шляхом створення антирейдерських аграрних штабів по всій Україні, захист прав студентів шляхом боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах.

В Україні діє єдиний номер з надання безоплатної правової допомоги – 0-800-213-103 та єдиний багатоканальний телефонний номер call-центру Міністерства юстиції України – 044 364 23 93. Зателефонувавши за ним, Ви зможете уточнити актуальну інформацію щодо осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, змін в законодавчій базі стосовно її надання, актуальні адреси та контакти центрів у всіх регіонах України. Ця телефонна лінія працює цілодобово.

Наприкінці зустрічі слухачам були роздані буклети, листівки та Інформаційні видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

# ПраваЗахисників

#МінЮст

#MinJust4U

#ЯМП!

#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#ЯМАЮПРАВО!

#ПРАВОВА ДОПОМОГА!