Skip to main content
dsc_0370

Проведено семінарське заняття з керівниками та державними виконавцями Тернопільської області

30 жовтня 2018 року заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у  Тернопільській області Андрій Хічій провів семінарське заняття з керівниками та державними виконавцями відділів державної виконавчої служби Тернопільської області з метою обговорення положень Закону України «Про виконавче провадження» (надалі – Закон) про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника при виконанні судових рішень про стягнення аліментів та зобов’язав присутніх керівників забезпечувати контроль за їх дотриманням.

На виконанні в органах державної виконавчої служби Тернопільської області перебуває 8 296 виконавчих документів, з них на виконанні в бухгалтеріях перебуває 1 743 виконавчих документи.

Наголосив на дотриманні державними виконавцями

вимог ч.4 ст.24 Закону при виконанні рішень суду про стягнення аліментів та врахуванні вимог ч. 2 ст. 71 Закону в разі забезпечення такого стягнення шляхом звернення стягнення на заробітну плату боржника.